Login

Register

Login

Register

Čaj – Magie štíhlé postavy – doplněk stravy

220 

Magie štíhlé postavy  – doplněk stravy

… černý bez podporuje vylučování vody, řebříček podporuje normální funkci trávení, kontrolu tělesné hmotnosti,
saturejka podporuje normální trávení, trnka podporuje normální funkci střevního traktu….

 

Složení:
Bez černý plod*, řebříček obecný, saturejka horská, zlatobýl kanadský, bez černý květ*, máta marocká, trnka obecná květ* (*byliny z volného sběru)

 

Speciální bylinná směs z produkce malé rodinné farmy, která se nachází v Chráněné krajinné oblasti na úpatí Velkého Blaníku. Všechny bylinky obsažené v sáčku jsou sbírány a zpracovány ručně. Pěstování probíhá na vlastních políčkách podle zásad šetrného a tradičního zemědělství. Některé bylinky pro Vás sbíráme na pečlivě vybraných místech okolí hory Blaník, vždy co nejdále od civilizace a chemických postřiků. Směsi jsou míchány podle zkušeností našich prababiček z dob, kdy na jejich znalostech záviselo přežití celé rodiny. V dnešní zrychlené době, kdy nás ve velké míře obklopuje chemie, se opět ukazuje nutnost návratu ke kořenům a síle přírody jako takové.

Návod k použití: čajový sáček je určený pro větší hrnek nebo menší konvici,

optimální doba louhování 2 minuty, lze použít opakovaně 2-3krát, nejlépe chutná slazený medem. Z celého balení lze připravit až 8 litrů nálevu.

 

Obsah bylin v čajovém sáčku v mg:bez plod 943, řebříček 692, saturejka 692, zlatobýl 440, bez květ 377, máta 252, trnka 252

Doporučená denní dávka je 1litr nálevu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. U citlivých osob možnost fotosenzibilace. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud trpíte přecitlivělostí na některou z uvedených složek.

Není skladem

Katalogové číslo: stihlapostava Kategorie: ,