Login

Register

Login

Register

Čaj – Magie kojící maminky – doplněk stravy

220 

Magie kojící maminky   – doplněk stravy

… dobromysl obecná podporuje kojení, růže šípková podporuje imunitní systém, meduňka lékařská podporuje hormonální rovnováhu a pozitivní náladu …

 

Složení:
Růže šípková plod*, ostružiník maliník list*, dobromysl obecná, heřmánek pravý, kopřiva dvoudomá*, meduňka lékařská, měsíček lékařský (*byliny z volného sběru)

 

Speciální bylinná směs z produkce malé rodinné farmy, která se nachází v Chráněné krajinné oblasti na úpatí Velkého Blaníku. Všechny bylinky obsažené v sáčku jsou sbírány a zpracovány ručně. Pěstování probíhá na vlastních políčkách podle zásad šetrného a tradičního zemědělství. Některé bylinky pro Vás sbíráme na pečlivě vybraných místech okolí hory Blaník, vždy co nejdále od civilizace a chemických postřiků. Směsi jsou míchány podle zkušeností našich prababiček z dob, kdy na jejich znalostech záviselo přežití celé rodiny. V dnešní zrychlené době, kdy nás ve velké míře obklopuje chemie, se opět ukazuje nutnost návratu ke kořenům a síle přírody jako takové.

Návod k použití: čajový sáček je určený pro větší hrnek nebo menší konvici,

optimální doba louhování 2 minuty, lze použít opakovaně 2-3krát, nejlépe chutná slazený medem. Z celého balení lze připravit až 8 litrů nálevu.

 

Obsah bylin v čajovém sáčku v mg: 1,4, maliník 0,63, dobromysl 0,57, heřmánek 0,46, kopřiva 0,29, meduňka 0,29, měsíček 0,23.

 

Doporučená denní dávka je 1litr nálevu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. U citlivých osob možnost fotosenzibilace. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud trpíte přecitlivělostí na některou z uvedených složek.

1 skladem

Katalogové číslo: magiekojici Kategorie: ,